Rok 2019 przyniósł grad medali w trójboju siłowym

2 Paź

Rok 2019 przyniósł grad medali w trójboju siłowym, tym bardziej że z roku na rok przybywa zawodników w tej dyscyplinie sportu i coraz trudniej jest wywalczyć medal. Rezultaty naszych zawodniczek i zawodników przedstawiają się następująco:

 Nazwisko

Imię

Klub

 

Miejsce

Zawody

 

Zbęk

Milena

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów 18 i 23 lat w trójboju siłowym klasycznym

Ośmiałowski

Paweł

KS Tęcza-Społem Kielce

 

8

Mistrzostwa Świata w trójboju siłowym

Ośmiałowski

Paweł

KS Tęcza-Społem Kielce

 

4

Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Świata w wyciskaniu leżąc

Florek

Julia

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Turek

Maria

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Marciniec

Oliwia

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Białacka

Wiktoria

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Tuczykont

Agnieszka

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Tuczykont

Agnieszka

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Foryś

Łukasz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Tuczykont

Agnieszka

KS Tęcza-Społem Kielce

 

6

Mistrzostwa Europy w wyciskaniu leżąc klasycznym

Foryś

Łukasz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc

Wiejas

Robert

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Puchar Polski w trójboju siłowym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Puchar Polski w trójboju siłowym

Tuczykont

Agnieszka

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Więch

Kamil

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Foryś

Łukasz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Wiejas

Robert

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Puchar Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym

Florek

Julia

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Puchar Polski w trójboju siłowym klasycznym

Sołtyszewska

Sandra

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Puchar Polski w trójboju siłowym klasycznym

Sołtyszewska

Sandra

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Puchar Polski w trójboju siłowym klasycznym

Sołtyszewska

Sandra

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Świata Juniorów w trójboju siłowym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Szymkiewicz

Mateusz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

1

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Florek

Julia

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Florek

Julia

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Jasiński

Hubert

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Tkacz

Błażej

KS Tęcza-Społem Kielce

 

2

Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym

Bouchachi

Samuele

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym 

Burzawa

Piotr

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym 

Kotwica

Piotr

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc

Foryś

Łukasz

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc

Wiejas

Robert

KS Tęcza-Społem Kielce

 

3

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc

Zawodnicy sekcji tenisa KS „Tęcza-Społem” brali udział zarówno w turniejach ogólnopolskich jak i  wojewódzkich w okresie halowym i letnim. Najlepiej spisali się zawodnicy:

KAROL WYRĘBKIEWICZ
5 miejsce w OgólnopolskimTurnieju Seniorów w Łodzi w grze pojedyńczej
13 miejsce w OgólnopolskimTurnieju Seniorów w Częstochowie w grze pojedyńczej
13 miejsce w OgólnopolskimTurnieju Seniorów w Częstochowie (drugi turniej) w grze pojedynczej

BARTŁOMIEJ HERMAN
3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Kadetów w Kielcach w grze pojedyńczej
2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Kadetów w Kielcach w grze podwójnej

KACPER GAŁECKI
5 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Kielcach w grze pojedynczej
3 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Kielcach w grze podwójnej
5 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Kielcach w grze pojedynczej
2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Kielcach w grze podwójnej
5 miejsce w Halowych MW Młodzików w Kielcach w grze pojedynczej
3 miejsce w Halowych MW Młodzików w Kielcach w grze podwójnej
5 miejsce w Halowych MW Kadetów w Kielcach w grze pojedynczej
3 miejsce w Halowych MW Kadetów w Kielcach w grze podwójnej

OSKAR CZYŻ
3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Kielcach w grze pojedynczej
2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Kielcach w grze podwójnej
5 miejsce w Halowych MW Młodzików w Kielcach w grze pojedynczej
3 miejsce w Halowych MW Młodzików w Kielcach w grze podwójnej
5 miejsce w Halowych MW Kadetów w Kielcach w grze pojedynczej
3 miejsce w Halowych MW Kadetów w Kielcach w grze podwójnej

Nasi zawodnicy na listach klasyfikacyjnych PZT plasują się od miejsca 126 do 259 miejsca.

Na dzień złożenia sprawozdanie nie ma jeszcze punktacji do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży oraz nie mamy jeszcze rankingu klubowego na szczeblu PZT za rok 2019, natomiast za rok 2018 Klub uplasował się na 121 pozycji na 209 sklasyfikowanych klubów.

W badmintonie wyniki przedstawiają się następująco:

  1. Podczas Mistrzostw Województwa juniorów młodszych w badmintonie 3-4 miejsce zajął Bartosz Rękas, 5-8 miejsce Dagmara Wyrozumska, 9-16 miejsce Monika Witczak.
  2. W zawodach Liga Szkół Podstawowych w badmintonie 1 miejsce Paulina Wyrozumska, 2 miejsce Kacper Zawadka, 5-8 miejsce Maja Ubożak, Miłosz Zawadka i Kacper Zawadka.
  3. W Mistrzostwach Województwa młodzików w badmintonie 5-8 miejsce Paulina Wyrozumska i Kacper Zawadka, 9-16 miejsce zajęła Maja Ubożak.

Zawodnicy KS „Tęcza-Społem” Kielce zdobyli 3,5 pkt w systemie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.

Corocznie rośnie zainteresowanie kulturystyką i fitness. Zakładane rezultaty są bardzo zadowalające. W 2019 roku nasze zawodniczki i zawodnicy plasowali się na nw miejscach:

– III Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w kulturystyce i fitness:
1 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet
8 m. Kinga Bafia bikini fitness do 169 cm
4 m. Kamil Niszczyk kulturystyka do 90 kg

– Mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness:
1 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet open do 163 cm
2 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet open
1 m. Kinga Bafia bikini fitness kobiet do 166 cm
3 m. Kinga Bafia bikini fitness kobiet open
8 m. Barbara Zielińska bikini fitness kobiet do 166 cm
10 m. Urszula Rydzewska bikini fitness kobiet do 169 cm
7 m. Magdalena Szwajger bikini fitness kobiet powyżej 172 cm
7 m. Kamil Niszczyk kulturystyka mężczyzn do 90 kg

-Mistrzostwa Europy w kulturystyce i fitness:
9 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet do 163 cm na 25 sklasyfikowanych zawodniczek
9 m. Kinga Bafia bikini fitness kobiet do 166 cm na 25 sklasyfikowanych zawodniczek

– Puchar Polski Południowej w kulturystyce i fitness:
3 m. Kamil Niszczyk kulturystyka mężczyzn open
14 m. Krzysztof Bober fitness plażowe mężczyzn open

– Ogólnopolskie zawody w kulturystyce I fitness:
2 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet open
2 m. Kamil Niszczyk kulturystyka mężczyzn open

– „Kamienna Rzeźba” eliminacje do Arnold Classic Europe:
1 m. Martyna Stępień fitness sylwetkowe kobiet open
9 m. Kamil Niszczyk kulturystyka mężczyzn do 90 kg

-Puchar Polski w fitness:
1 m. Martyna Stępień fitness kobiet open

Klub Sportowy „Tęcza-Społem” w Kielcach podczas zawodów pn. „Mistrzostwa Polski w Fitness” oraz „Mistrzostwa Polski w kulturystyce” odbywających się na TARGACH KIELCE w dn. 13-14.04.19 r. w klasyfikacji drużynowej  fitness kobiet Tęcza zajęła 8 miejsce na 28 sklasyfikowanych klubów.