Sukces Basi w Białymstoku

22 cze

Yonex Polish International Festival U13, który odbył się w dniach 29-31.05.2026 r. w Białymstoku jedyna reprezentantka naszego klubu Barbara Siuda wygrała turniej w grze pojedynczej zajmując pierwsze miejsce w kategorii U13, a w grze podwójnej z koleżanką zajęły 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy Basi i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

Sukcesy międzynarodowe Karoliny Koseckiej

22 cze
Karolina trenuje trójbój siłowy i tenis w kieleckim Klubie Sportowym „Tęcza-Społem”. Swoją przygodę z siłownią rozpoczęła ponad półtora roku temu, a w tym roku została powołana do Kadry Polski w trójboju siłowym oraz wyciskaniu leżąc klasycznym. Swój pierwszy międzynarodowy start zaliczyła 1 maja 2026 roku w Pilźnie w Czechach podczas Mistrzostw Europy w trójboju siłowym, gdzie zdobyła cztery brązowe medale. W dniu 26 maja br. miała okazję wystartować w Mistrzostwach Świata w wyciskaniu leżąc klasycznym odbywających się w Raszynie, zostając brązową medalistką. Dzięki przygotowaniu trenera, Pana Arkadiusza Znojka, oraz wsparciu klubu mogła z dumą reprezentować Polskę, miasto Kielce i województwo świętokrzyskie na arenie międzynarodowej. Poniżej wyniki Karoliny, której serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Mistrzostwa Europy w Pilźnie brązowy medal, kategoria wagowa do 63kg do lat 18 (340kg w totalu w trójboju siłowym sprzętowym). Mistrzostwa Świata w Raszynie brązowy medal, kategoria wagowa do 57kg do lat 18 (52,5kg w wyciskaniu leżąc klasycznym).

Podwójny sukces Bartka

20 maj

Podwójny sukces: w deblu i singlu na turnieju WTK U14 w Pabianicach w dniach 25-27.04.2026 r. udział wziął nasz zawodnik Bartosz Wasik. Do turnieju zweryfikowało się szesnastu chłopców i grali w czterech grupach czteroosobowych. Bartek grał w grupie B, jako pierwszy rozstawiony i na tej samej pozycji zakończył grupę. Finalnie w grze singlowej zajął trzecie miejsce. Natomiast w deblu, wraz z Janem A. z L’academie Centre De Tennis stanęli na najwyższym miejscu na podium, wygrywając mecze z wynikami 6:4  6:2 i 6:3  6:4. Bartkowi serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów

Drugie miejsce Bartka w WTK U14 

10 maj

Drugie miejsce Bartka w WTK U14

W dniach 07-08.03.2026. W Zduńskiej Woli odbył się kolejny turniej WTK U14. Tym razem zgłosiło się ośmiu Chłopców, którzy grali w dwóch grupach po cztery osoby. Bartek był rozstawiony z numerem jeden w grupie B. Wygrywając wszystkie trzy mecze przeszedł do fazy finałowej, gdzie zajął drugie miejscu na podium. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Podium badmintonistów w Wieliczce

20 kwi

W dniach 11-12.04.2026 r. odbył się XVI Wielicki Cup w Wieliczce, gdzie stratowało 168 zawodniczek i zawodników. Reprezentanci naszego klubu zajęli miejsca na podium:
w kategorii U11 Maciej Gryzek zajął 3-4 miejsce
w kategorii U13 Wojciech Gryzek zajął 3-4 miejsce
w kategorii U13 Barbara Siuda zajęła 1 miejsce
w deblu w kategorii U13 Barbara Siuda i Maja K. z UKS Unia Bieruń zajęły 1 miejsce
w kategorii mix U13 Barbara Siuda i Wojciech Gryzek zajęli 2 miejsce
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.