Podsumowanie osiągnięć 2014 r.

3 Sty

Lista medalistek i medalistów sekcji trójboju siłowego, kulturystyki oraz sekcji tenisowej, którzy uzyskali osiągnięcia sportowe w 2014 r. Nadmieniamy, że nasze zawodniczki i zawodnicy na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata zdobyli łącznie 56 medali, z czego 1 na Mistrzostwach Europy.

Trójbój siłowy (TS) i wyciskanie leżąc (WL) – trener Znojek Arkadiusz

I. Medaliści i uczestnicy Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy:

1. Ośmiałowski Paweł – I m. M. Europy w TS
2. Krakowiak Kamil – V m. M. Świata Juniorów w TSKlasycznym
3. Grabowski Daniel – V m. M. Świata Seniorów w TS
4. Ośmiałowski Paweł – VII m. M. Świata Seniorów w TS

II. Medaliści Mistrzostw Polski i Pucharu Polski:

1. Białek Joanna
– I m. MP Jun 16 lat w TSK
– III m. MP Jun 18 lat w TSK
– I m. MP Jun 16, 18,20 lat w TS
– II m. MP Seniorów w TS

2. Ośmiałowski Paweł
– II m. MP Sen w TS

3. Krakowiak Kamil
– I m. MP Sen w TS
– I m. MP Jun 23 lat w TS
– I m. MP Jun 23 lat w TSK
– II m. PP Jun 23 lat w TS
– III m. MP Jun 23 w WL
4. Grabowski Daniel
– I m. MP Sen w TS

5. Kot Sebastian
– I m. MP Sen w TSK

6. Jarosiewicz Tomasz
– I m. MP Sen w TS

7. Uziełło Grzegorz
– II m. MP Sen w TS
– III m. MP Sen w TSK

8. Potocki Albert
– II m. MP Jun 23 w TS
– II m. MP Jun 23 lat w TSK
– III m. PP Jun 23 lat w TS

9. Barszczewski Wojciech
– II m. MP Jun 23 w TS
– III m. MP Sen w TS

10. Kowalski Toamasz
– III m. MP Sen w TS

11. Soboń Radosław
– III m MP Sen w TS

12. Kasperkiewicz Paweł
– I m. MP Jun 23 lat w TS
– II m. MP Jun 20 w TS
– III m. MP Jun 18 lat w TS

13. Perenc Dawid
– II m. MP Jun 20 lat w TS
– III m. MP Jun 20 w WLK

14. Banasik Dawid
– II m. MP Jun 18 lat w TSK
– III m. PP Jun 20 w TS
– III m. PP Sen w TS

15. Tuczykont Agnieszka
– I m. MP Sen w WLK
– I m. MP Sen w WL
– I m. PP Sen w WL
– III m. MP Sen w TSK

16. Jasiński Adam
– II m. PP Sen w TS

17. Sypka Kamil
– I m. PP w WL
– I m. MP Jun 20 lat w WL
– I m. MP Jun 23 lat w WL

18. Piecyk Karol
– I m. MP Jun 18 w TSK
– I m. PP Jun 20 lat w TSK
– I m. MP Jun 18 lat w WLK
– I m. MP Jun 18 w WL
– II m. MP Jun 20 w WL

19. Kurek Piotr
– I m. PP Jun 23 lat w TS
– III m. PP Sen w TS

20. Baran Michał
-II m. PP Sen w TS
– II m. MP Sen w WLK

21. Mista Michał
– I m. MP Jun 20 w WLK
– II m. PP Sen w TS
– II m. PP Jun 20 w TS
– III m. PP Jun 23 lat w TS
22. Krawiec Jakub
– III m. PP Sen w TS

23. Brodzik Jacek
– II m. MP Jun 23 lat w WLK

Kulturystyka – trener Zymiera Mateusz

24. Zymiera Jakub – III m. MP Jun 23 w kulturystyce klasycznej w kategorii OPEN

Objaśnienia:
MP – Mistrzostwa Polski
PP – Puchar Polski
TS – Trójbój Siłowy
TSK – Trójbój Siłowy Klasyczny
WL – Wyciskanie Leżąc
WLK – Wyciskanie Leżąc Klasyczne

Tenis – trener Grabosz Michał

25. Nosek Wiktoria
– III m. MP Seniorek w grze podwójnej

Uroczyste podsumowanie odbędzie się 3 stycznia 2015 r. o godz. 19.30