W ORBITEK CUP Żyraków badmintoniści z tęczy na podium.
W dniu 20 czerwca 2026 r. odbył się turniej badmintona ORBITEK CUP w Żyrakowie, w którym startowali z sukcesami zawodnicy „Tęczy-Społem” Kielce zajmując kolejno miejsca:
1 miejsce Barbara Siuda w kat U13
1 miejsce Wojciech Gryzek i Barbara Siuda w mix U13
3 miejsce Maciej Gryzek w kat U11
8 miejsce Maciej Gryzek w kat U13
Startowało ogółem 124 osób. Nadmienić należy, że nasi zawodnicy są o rok młodsi i w przyszłym roku będą startować w tych samych kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych miejsc medalowych.




